Hold Ctrl-tasten nede. Trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Spør oss direkte!

Via nettprat eller sms.

Start nettprat »

Oversikt over ansatte

Oversikt over ansatte på skole og SFO skoleåret 2015 / 16

Administrasjon 

 

 

 

Bjørn Kronstad 

Virksomhetsleder

bjorn.kronstad@porsgrunn.kommune.no

 

Gaute Brovold 

Assisterende rektor

gaute.brovold@porsgrunn.kommune.no

 

Kari Grønlie Frisak 

Saksbehandler

kari.gronlie.frisak@porsgrunn.kommune.no

  

1.-3.team                  

 

 

Ann-Karin Botnen 

Kontaktlærer
1.trinn 

ann.karin.botnen@porsgrunn.kommune.no

 

Ragnhild Stanghelle Fosse

Kontaktlærer
1.trinn
Kulturkontakt

ragnhild.stanghelle.fosse@porsgrunn.kommune.no

 

Signy Willums

Kontaktlærer
2.trinn 

 signy.willums@porsgrunn.kommune.no

Une Marie Narvestad

Kontaktlærer
2.trinn 

  une.marie.narvestad@porsgrunn.kommune.no

Lene Nicolaisen 

Kontaktlærer
3.trinn 

 lene.nicolaisen@porsgrunn.kommune.no

Heidi Harestad Kristiansen

Kontaktlærer
3.trinn 

 heidi.harestad.kristiansen@porsgrunn.kommune.no

 Gerd Irene Haukedal

Lærer
1.-3.trinn

 gerd.irene.haukedal@porsgrunn.kommune.no

Silje Dalene

Lærer
1.-3.trinn

 silje.dalene@porsgrunn.kommune.no

Ritt Anniken Eide Lie

Lærer
1.-4.trinn
Teamleder

ritt.anniken.eide.lie@porsgrunn.kommune.no

 

Mette Buer


Cecilie Holmsen


Marthe Abrahamsen

Assistent
1.-3.trinn

Assistent
1.-3.trinn

Assistent
1.-3.trinn

 

4.- 5. team

 

 

Morten Knudsen

Kontaktlærer
4.trinn 

morten.knudsen@porsgrunn.kommune.no

Synnøve Eimer-Steinsvik

 Kontaktærer
4..trinn

 synnove.eimer.steinsvik@porsgrunn.kommune.no

 Are Thunes

 Kontaktlærer
5.trinn

 are.thunes@porsgrunn.kommune.no

Øystein Mørkesdal

Kontaktlærer 5. trinn
IKT-ansvarlig
Fronter-ansvarlig
Teamleder

oystein.morkesdal@porsgrunn.kommune.no

Ellen Cathrine Rødnes

Lærer
4.-5.trinn

ellen.cathrine.rodnes@porsgrunn.kommune.no

 Yngvild Hasvik

Vikar
4.-5.trinn

 

Cecilie Holmsen

Assistent
4.-5.trinn

 

 Aase Bailey

Assistent
4.-5.trinn

 aase.bailey@porsgrunn.kommune.no

6. – 7. team

 

 

Janne Gjeitanger

Kontaktlærer
6. trinn
Tillitsvalgt

janne.merete.gjeitanger@porsgrunn.kommune.no

 

Hans Petter Svenningsen

Kontaktlærer
6. trinn
Samlingstyrer kroppsøving

hans.petter.svenningsen@porsgrunn.kommune.no

 

Kine Edvardsen

Lærer
6. trinn
Bibliotekansvarlig

kine.elisabeth.edvardsen@porsgrunn.kommune.no

 

Bente Hagen

Kontaktlærer
7. trinn
Miljølærer

bente.hagen@porsgrunn.kommune.no

 

Asgeir Gilberg

Kontaktlærer
6. trinn
IKT-ansvarlig
Verneombud

asgeir.gilberg@porsgrunn.kommune.no

 

Kristin Løkling

Lærer
6.-7.trinn
Teamleder

 kristin.lokling@porsgrunn.kommune.no

 

Mette Nilsen

Assistent
6.-7.trinn

 

 Faglærere

 

 

Bente G.
Jørgensen 

Kunst og håndverk
Samlingstyrer K&H

bente.gronlie.jorgensen@porsgrunn.kommune.no

 

Ansatte SFO

 

 

Kristin Hoppestad Aarhus

Leder SFO
Leder Base 1

kristin.hoppestad.aarhus@porsgrunn.kommune.no

Cecilie Merethe Holmsen

Base 1

 

Mette Iren Bue

Base 1

 

Marthe Abrahamsen

Base 1

 

Britt Helene Livik

Base 1

 

Gowri Prabaharan

Base 1

 

Mette Holmsen Nilsen

Leder
Base 2

 

Nina B. Gullberg Gaarden

Base 2

 

 

 

 

 

 

 

 



Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


print utSkriv ut